User Rating: 0 / 5

De "oud-leerlingen" van onze school van vorig jaar werden uitgenodigd om te komen getuigen over hun eerste jaar middelbaar. Deze uitnodiging is in onderdeel in het keuzeproces van onze leerlingen uit het 6de leerjaar. Door onze oud-leerlingen te laten vertellen over hun ervaringen in het eerste jaar middelbaar laten wij onze leerlingen nog beter inschatten wat ze volgend jaar kunnen verwachten. We mochten alvast boeiende ervaringen horen. Na veel vragen en antwoorden konden onze leerlingen de handboeken en werkboeken inkijken die onze oud-leerlingen hebben meegebracht. Nadien werden zijn nog getrakteerd met een drankje. Alvast dank aan onze enthousiaste oud-leerlingen.

Plaats reactie

Hou het beleefd

Beveiligingscode
Vernieuwen

Ster inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

Nieuwtjes


Kalender

Hospitaalstraat 13, Vlamertinge 057 209 760